Menu
Autorzy
Promocje
Nic do powiedzenia. Taniec, flagi, kolory - Iwona Dreger. E-book
Nic do powiedzenia. Taniec, flagi, kolory - Iwona Dreger. E-book

29,99 zł

Cena regularna: 33,00 zł

Najniższa cena: 33,00 zł
szt.
Podstawka korkowa. Radość Pana
Podstawka korkowa. Radość Pana

3,40 zł

Cena regularna: 4,00 zł

Najniższa cena: 4,00 zł
szt.
Magnes na lodówkę. Nie troszczcie się więc
Magnes na lodówkę. Nie troszczcie się więc

3,40 zł

Cena regularna: 4,00 zł

Najniższa cena: 4,00 zł
szt.
Magnes. Imiona - Aleksandra
Magnes. Imiona - Aleksandra

3,32 zł

Cena regularna: 3,90 zł

Najniższa cena: 3,90 zł
szt.
Magnes. Dla ukochanego syna
Magnes. Dla ukochanego syna

3,32 zł

Cena regularna: 3,90 zł

Najniższa cena: 3,90 zł
szt.
Magnes na lodówkę. Dziękuję Bogu, że dał mi Ciebie
Magnes na lodówkę. Dziękuję Bogu, że dał mi Ciebie

3,40 zł

Cena regularna: 4,00 zł

Najniższa cena: 4,00 zł
szt.
Magnes na lodówkę. Bo gdzie jest twój skarb
Magnes na lodówkę. Bo gdzie jest twój skarb

3,40 zł

Cena regularna: 4,00 zł

Najniższa cena: 4,00 zł
szt.
Notatnik. Kocham Cię, Panie (chmurka)
Notatnik. Kocham Cię, Panie (chmurka)

19,99 zł

Cena regularna: 44,90 zł

Najniższa cena: 35,92 zł
szt.
Boska zamiana - Peter Gammons
Boska zamiana - Peter Gammons

7,20 zł

Cena regularna: 8,00 zł

Najniższa cena: 8,00 zł
szt.
Mały wielki notes. Bóg cię kocha (misiu)
Mały wielki notes. Bóg cię kocha (misiu)

5,87 zł

Cena regularna: 6,90 zł

Najniższa cena: 6,90 zł
szt.
Wyspa skarbów. Płyta CD - Małe TGD
Wyspa skarbów. Płyta CD - Małe TGD

35,91 zł

Cena regularna: 39,90 zł

Najniższa cena: 39,90 zł
Komentarz historyczno-kulturowy do Starego Testamentu - John H. Walton, Victor H. Matthews, Mark W. Chavalas
Komentarz historyczno-kulturowy do Starego Testamentu - John H. Walton, Victor H. Matthews, Mark W. Chavalas

207,00 zł

Cena regularna: 230,00 zł

Najniższa cena: 230,00 zł
szt.

Klucze do ekonomii nieba - Shawn Bolz

cde545684927aaa73dcaff4a980e
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 26,32 zł

Cena regularna: 32,90 zł

26.32
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 29,61 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.
Zyskujesz 1 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Klucze do ekonomii nieba
Spotkanie z anielskim ministrem finansów


Potrzebujesz przełomu w swoich finansach? Modlisz się o cud? Poznaj Bożą perspektywę na temat przełomów w kwestii finansowej. Bóg chce Ci błogosławić i jest rozwiązanie dla Twoich problemów. Poznaj Boże zasady i przeczytaj o spotkaniu Shawna Bolza z Aniołem Finansów.


Recenzje:
Książka Klucze do ekonomii nieba jest inspirująca, prorocza i pełna mocy, tak samo jak jej autor. Znam Shawna, odkąd skończył piętnaście lat. Przez te wszystkie lata doznałem wielkiej zachęty dzięki jego proroczemu wglądowi i objawieniom. Shawn szuka Boga z wielką pasją i jest przykładem nowego rodzaju wielbicieli Boga, ludzi, którzy poświęcają ziemskie nagrody po to, by mieć udział w niebiańskim biciu serca. Z tego powodu Shawn nastawił swoje serce na to, co w górze (Kol 3:1), a nie na to, co na ziemi. 
Podczas swoich niezwykłych wizytacji Shawn zabiera nas ze sobą na spotkania z aniołem zwanym ministrem finansów Królestwa. Jego objawienia są zadziwiające i rzucają nam wyzwanie. Wywołują czasem niewygodę, ale jeśli jesteśmy gotowi na zmiany, by upodabniać się do Jezusa Chrystusa, musimy się z takimi rzeczami liczyć. Przygotuj się na to, że zostaniesz dotknięty przez Boga poprzez tę książkę. W świecie, który działa według zasady „Co będę z tego miał?”, Shawn proponuje nam rozważenie pytania: „Co Bóg będzie z tego miał?”. Jestem przekonany, że objawienie zawarte w tej pozycji wyzwoli wielu i zostanie wykorzystane, by zmienić przeznaczenie milionów. Niech lektura tej książki pomoże ci pójść dalej na twojej duchowej drodze i niech pomoże ci odnaleźć Boży cel dla twojego życia w Jego królestwie.
John Paul Jackson, założyciel Streams Ministries International

Niesamowicie lubię książkę Shawna Bolza Klucze do ekonomii nieba. Lubię ją tak bardzo, że kilka lat temu kupiliśmy z żoną setki egzemplarzy, żeby obdarować nimi darczyńców w kościele, w którym jesteśmy pastorami. Chcieliśmy uhonorować ich i obdarować czymś, co przyniesie zachętę i obietnicę, wiedząc jednocześnie, że może nastąpić jeszcze większe uwolnienie błogosławieństw Bożych nad finansami naszej kościelnej rodziny. I tak się stało. Pieniądze to temat, którego wielu nie chce poruszać, ponieważ powoduje wiele kontrowersji. Jednak Jezus go nie unikał. Mówił o nich z niezrównaną precyzją, a Jego spostrzeżenia charakteryzowały się wnikliwością i trafnością. Przemawiał do nas z perspektywy nieba, a tam nie ma kultury braku. Nie ma również kultury chciwości. Jezus mówił o tych rzeczach, mając na myśli Boży cel, tak by Boży ludzie mogli być wolni od umiłowania pieniędzy, nie porzucając jednocześnie odpowiedzialności, by dobrze nimi zarządzać. Innymi słowy, pieniądze mają Boski cel. Klucze do ekonomii nieba mówią właśnie o tym. 
Niniejsza książka nie jest typową rozprawą o finansach, jest rezultatem głębokiego duchowego przeżycia. Shawn pokazuje, jaki jest cel pieniędzy w czasach, w jakich żyjemy. To z pewnością daje nadzieję i inspiruje wielką wiarę. Cieszę się, że ta książka ukaże się na nowo z okazji dziesiątej rocznicy jej wydania i jej przesłanie zostanie rozpowszechnione w Ciele Chrystusa. Zyskamy wgląd, który pomoże nam porzucić podrabiane błogosławieństwa i skierować się ku prawdziwe o finansach Królestwa. Szczególnie jednak jestem zachęcony tym, że zostanie uwolnione udzielenie. Może stać się ono miejscem przełomu, na który czekały niezliczone rzesze ludzi.

Bill Johnson, Bethel Church, Redding, Kalifornia

Bóg obdarował Shawna Bolza zrozumieniem i objawieniem w dziedzinie finansów Królestwa, jak również wiedzą na temat ich praktycznego zastosowania, co przesądza o wyjątkowości tej książki. Jej przesłanie jest dzisiaj niezbędne Ciału Chrystusa. Rozpaczliwie potrzebujemy zrozumieć i stosować te zasady, tak by Jezus otrzymał pełnię swojego dziedzictwa. Ta książka to Boskie zaproszenie skierowane do tych, którzy są gotowi zapłacić cenę i którzy oczekują tego, by być Jego wspólnikami w nadchodzących przełomowych czasach.

Jill Austin, prezes i założyciel Master Potter Ministries

Niesamowite duchowe doświadczenia! Niesamowite zrozumienie! Niesamowite nauczanie na podstawie objawienia! To nie jest tylko kolejna dobra książka – znajdziecie w niej fragmenty niebiańskiego projektu obfitego zaopatrzenia dla Bożych celów w czasach ostatecznych. Przeczytaj, uwierz, przygotuj się i przyjmij. Na tych stronach czeka na ciebie spotkanie z przeznaczeniem, to o tobie mowa! 

James W. Goll, założyciel Encounters Network, Prayer Storm, GETeSchool

Niniejsza wizja w cudowny sposób pomaga zrozumieć Boże serce i Boże drogi w kwestii ekonomii Królestwa. W książce Klucze do ekonomii nieba Shawn Bolz wiernie oddaje głębokie, nadprzyrodzone prorocze objawienie. Jeśli jego wizja i nauczanie będą przyjęte w wierze, czytelnik, podobnie jak ja, zostanie nimi pobłogosławiony.

Patricia King, założycielka Extreme Prophetic

Shawn Bolz to odświeżający głos w dziedzinie sztuki i mediów. Jest moim przyjacielem, więc wiele rozmawialiśmy na temat pewnych niezwykłych projektów, w które był zaangażowany, i jego twórczych pomysłów dotyczących sztuki i rozrywki. 
Jego książka Klucze do ekonomii nieba to niezwykłe i pełne mocy przesłanie na temat bycia zarządcą Bożych zasobów. Jego osobiste historie i opisy spotkań z Bogiem w nadprzyrodzonej sferze wywarły na mnie głęboki wpływ. Jeśli zdołasz uchwycić wizję zawartą w tej książce i zastosować jej przesłanie w swoim życiu, zostaniesz odmieniony na zawsze.

Dave Yarnes, wicedyrektor Morning Star Ministries

Niniejsza książka odnowi w tobie świadomość świętości wszystkiego, co Bóg ci powierzył, i sprawi, że twoje serce będzie drżało z tego powodu. Szczególnie fascynujący jest wgląd w Bożą strategię, by rozdzielać dary pięciorakiej służby na wszystkich poziomach świata biznesu i pośród ludzi aktywnych zawodowo.

Bob Sorge, autor i nauczyciel
www.oasishouse.net

Po raz pierwszy przeczytałem Klucze do ekonomii nieba kilka lat po pierwszym wydaniu, mniej więcej siedem-osiem lat temu. Była to chyba pierwsza książka traktująca o tematyce finansowych aniołów i ekonomii nieba. Natychmiast wywarła na mnie wpływ i była dla mnie wielką zachętą. Na początku 2008 roku Duch Święty poprosił mnie, żebym zaczął organizować KEYS (Kingdom Economic Yearly Summit). Obecnie mamy już ponad 10 tysięcy absolwentów KEYS, przeprowadziliśmy już dziesięć zjazdów w siedmiu miastach w Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie, a obecnie planujemy spotkanie w Europie w 2016 roku. Odkąd przeczytałem książkę Shawna, sam kilka razy doświadczyłem spotkań z finansowymi aniołami, byłem w sali handlu i w niebiańskiej sali kluczy, które znajdują się w ogromnym skarbcu w niebie. Spotykałem też aniołów biznesu i ekonomii. 
Książka Shawna była zwiastunem i pionierem tego, co dzieje się dzisiaj na ziemi w sferze biznesu i w siedmiu sferach wpływów. Dała ona głos pokoleniu przedsiębiorców i finansistów Królestwa. Ta książka to klasyk, a jej autor to prawdziwy autorytet. Dziękuję Ci, Shawn.

Bruce Cook, założyciel i dyrektor Kingdom House Publishing, Kingdom Economic Yearly Summit (KEYS)

Dane techniczne

Wydawca Wydawnictwo Dawida
ISBN 9788377520604
Format 14.5 x 20.5 cm
Ilość stron 128
Oprawa miękka
Rok wydania 2017

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Produkt dnia
Głos w nocy. Audiobook na CD- Surprise Sithole
Głos w nocy. Audiobook na CD- Surprise Sithole

19,99 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt.
Interpretacja kolorów występujących w snach - Piotr Wosinek
Interpretacja kolorów występujących w snach - Piotr Wosinek

34,99 zł

Cena regularna: 39,90 zł

Najniższa cena: 38,00 zł
szt.
Prezent na każdy dzień roku. Im więcej w nas wdzięczności, tym piękniejsze nasze życie - Alina Wieja
Prezent na każdy dzień roku. Im więcej w nas wdzięczności, tym piękniejsze nasze życie - Alina Wieja

50,15 zł

Cena regularna: 59,00 zł

Najniższa cena: 59,00 zł
szt.
Otwarte niebo - Bill Johnson
Otwarte niebo - Bill Johnson

39,92 zł

Cena regularna: 49,90 zł

Najniższa cena: 44,91 zł
szt.
Droga  agape. Podróż do intymnej relacji z Ojcem - Bob Mumford
Droga agape. Podróż do intymnej relacji z Ojcem - Bob Mumford

39,92 zł

Cena regularna: 49,90 zł

Najniższa cena: 44,99 zł
szt.
Aby działy się cuda - Bill Johnson. E-book
Aby działy się cuda - Bill Johnson. E-book

27,92 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 31,41 zł
szt.
Zasiadając w okręgach niebieskich - Ana Mendez-Ferrell
Zasiadając w okręgach niebieskich - Ana Mendez-Ferrell

67,41 zł

Cena regularna: 74,90 zł

Najniższa cena: 74,90 zł
szt.
Nieprawość - Ana Mendez-Ferrell
Nieprawość - Ana Mendez-Ferrell

31,41 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 34,90 zł
szt.
Zaawansowane warsztaty interpretacji snów i wizji. Kurs 202 - John Paul Jackson
Zaawansowane warsztaty interpretacji snów i wizji. Kurs 202 - John Paul Jackson

39,97 zł

Cena regularna: 44,90 zł

Najniższa cena: 40,41 zł
szt.
Reformacja służby wśród dzieci w XXI wieku - Becky Fischer
Reformacja służby wśród dzieci w XXI wieku - Becky Fischer

35,92 zł

Cena regularna: 44,90 zł

Najniższa cena: 44,90 zł
szt.
Becky Fischer. Pakiet 4 książek
Becky Fischer. Pakiet 4 książek

89,28 zł

Cena regularna: 111,60 zł

Najniższa cena: 111,60 zł
szt.
Ostatni nakaz Jezusa Chrystusa - Derek Prince
Ostatni nakaz Jezusa Chrystusa - Derek Prince

20,70 zł

Cena regularna: 23,00 zł

Najniższa cena: 23,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl