Menu
Autorzy
Promocje
Nic do powiedzenia. Taniec, flagi, kolory - Iwona Dreger. E-book
Nic do powiedzenia. Taniec, flagi, kolory - Iwona Dreger. E-book

29,99 zł

Cena regularna: 33,00 zł

Najniższa cena: 33,00 zł
szt.
Przetłumaczyć Boga - Shawn Bolz
Przetłumaczyć Boga - Shawn Bolz

31,41 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 34,90 zł
szt.
Seria kronik. Tom 5 - Pomiędzy bogami - Lynn Austin
Seria kronik. Tom 5 - Pomiędzy bogami - Lynn Austin

42,42 zł

Cena regularna: 49,90 zł

Najniższa cena: 49,90 zł
szt.
Opowiedz mi historię - Max Lucado
Opowiedz mi historię - Max Lucado

16,92 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 19,90 zł
szt.
Inwazja chwały - David Herzog
Inwazja chwały - David Herzog

29,97 zł

Cena regularna: 39,90 zł

Najniższa cena: 31,92 zł
szt.
Nie przestawaj kochać - Danny Silk
Nie przestawaj kochać - Danny Silk

34,32 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 38,61 zł
szt.
Serce Baranka - Greg Violi
Serce Baranka - Greg Violi

28,80 zł

Cena regularna: 32,00 zł

Najniższa cena: 32,00 zł
szt.
Pytania i odpowiedzi na temat darów Ducha Świętego - Howard Carter
Pytania i odpowiedzi na temat darów Ducha Świętego - Howard Carter

22,41 zł

Cena regularna: 24,90 zł

Najniższa cena: 24,90 zł
szt.
Namaszczenie - Benny Hinn
Namaszczenie - Benny Hinn

31,41 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 34,90 zł
szt.
Powstająca lwica - Lisa Bevere
Powstająca lwica - Lisa Bevere

21,25 zł

Cena regularna: 25,00 zł

Najniższa cena: 25,00 zł
szt.
Chrześcijanin, uczeń czy niewolnik? - Torben Sondergaard
Chrześcijanin, uczeń czy niewolnik? - Torben Sondergaard

17,01 zł

Cena regularna: 18,90 zł

Najniższa cena: 18,90 zł
szt.
Bądź liderem! 2.0 - John C. Maxwell
Bądź liderem! 2.0 - John C. Maxwell

40,41 zł

Cena regularna: 44,90 zł

Najniższa cena: 44,90 zł
szt.

Post Jezusa - Lou Engle

2761b079449d9da9f458f0d6fb15
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 31,92 zł

Cena regularna: 39,90 zł

31.92
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35,91 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.
Zyskujesz 2 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Post Jezusa

Książki o poście i modlitwie są z reguły mniej popularne od tych o cudach i uzdrowieniach. Ta jednak ma szansę stać się jedną z ważniejszych na Waszych półkach z książkami.
To nie tylko rzucenie wyzwania, ale i świadectwo pokornego człowieka, który nie cofa się przed żadnym wyrzeczeniem ze względu na Chrystusa. Lata doświadczeń w modlitwie i poście zaowocowały wielką ilością świadectw, pogłębioną wiarą i pewnością, że ta droga jest właściwa.
Dowiesz się, jakie znaczenie miała służba Jana Chrzciciela, kim dla czytających Pisma Żydów był Eliasz. Zrozumiesz, dlaczego pierwszy Adam upadł a ostatni nie, dlaczego ważnym jest łączenie pokoleń, a nawet, co łączy ruch modlitwy i siedemdziesiątą rocznicą istnienia państwa Izrael. Pokolenie Jana Chrzciciela, nazarejczycy, którzy modlitwą i radykalnym życiem „przygotowują drogę dla Pana”, znajdą w tej książce inspirację i zachętę, by oddać siebie w służbie Temu, który Jest.Od Wydawcy
:

Kilka lat temu w domu modlitwy w Brukseli poznałam Lou Engle’a i jego przeuroczą żonę Therese. Lou należy do ludzi, których się nie zapomina – jego uśmiech i autentyczne zainteresowanie rozmówcą, które rozbłysło jeszcze silniej, kiedy dowiedział się, że jestem Polką, zdobyły mnie dla niego na zawsze. Zanim jeszcze zaczął głosić. Przy okazji wspólnej modlitwy Lou wypowiedział nade mną słowo prorocze, które zobowiązywało mnie do sprowadzenia do Polski ruchu postu i modlitwy. Zapamiętałam je dobrze, jak wszystko to, co nam się nie zgadza i nie pasuje… Ja i post…
Zastanawiałam się, jak to słowo mogłoby się wypełnić, i w żaden sposób nie potrafiłam znaleźć rozwiązania, więc tylko uśmiechałam się na myśl o Bożym żarcie. Jakiś czas później znalazłam się w Los Angeles na zgromadzeniu TheCall organizowanym z okazji setnej rocznicy przebudzenia na Azusa Street. I tam, w czasie przerwy, w małej alejce zatrzymałam się przy stoisku z publikacjami. Zobaczyłam książkę o poście napisaną przez Lou. Kiedy wzięłam ją do ręki, w mojej głowie powstały pytania, na które do dziś nie znam odpowiedzi, a z których najważniejsze brzmi: Czy ta książka może sprowadzić ruch postu i modlitwy do Polski?
To był początek. Droga do wydania Postu Jezusa była dość wyboista, ale mam wrażenie, że książka ta nie mogłaby pojawić się w lepszym czasie. Zaangażowana modlitwa jest dziś niezbędna. Chociaż o tym wiemy, nie zawsze potrafimy strategicznie modlić się o nasz kraj. Lou jest praktykiem, a jego doświadczenie inspiruje i dodaje wiary. Wierzę, że niejednemu zniechęconemu „nazyrejczykowi” doda skrzydeł i odwagi, by przygotowywać drogę dla Pana.
Iwona Dreger, Wydawnictwo Dawida


Recenzje:
Książka Post Jezusa jest inspirującym sygnałem, by wezwać modlitewne oddziały do modlitwy i postu, jakie zwykle poprzedzały dawne przebudzenia. Lou przypomina nam pierwotny ruch Jezusa zainicjowany przez post i modlitwę Jana Chrzciciela, a także przez samego Mesjasza, zwracając naszą uwagę na to, co Bóg robi, kiedy wierni naciskają, chcąc oglądać przebudzenie przez wielkie „P” rozprzestrzeniające się na całą ziemię.

Ché Ahn, Harvest Apostolic Center, Pasadena, Kalifornia, HRock Church

W tych trudnych czasach Bóg wkłada swoją trąbę w usta pełnych niewiarygodnej pasji, radykalnych agentów zmian, przywódców, którzy są gotowi żyć tak, jak głoszą, i poprowadzić za sobą ludzi. Kiedy Lou Engle przemawia, nie słucha się tego ani nie czyta tak po prostu – tego się doświadcza! Człowiek nie tylko się uczy, lecz także „się staje”. Jeśli chcesz mieć więcej mocy w swym chrześcijańskim życiu i dokonywać zmian w naszych ryzykownych czasach, przeczytaj Post Jezusa

Dutch Sheets, Dutch Sheets Ministries

Poprzez Lou Engle’a Bóg wzywa swój Kościół na nowy poziom poświęcenia Panu. Nie chodzi tylko o to, by wierzyć, że niebawem nadejdzie przebudzenie, lecz także o to, by aktywnie zaangażować się w post i modlitwę. Taka jest potrzeba czasów, w których żyjemy. Post Jezusa obudzi w tobie pasję do postu i modlitwy nie z poczucia obowiązku, lecz z przekonania, że Bóg wybrał nas, byśmy kształtowali bieg historii. To wyzwanie dla każdego wierzącego. Ja nie mogę się już zajmować niczym innym!

Banning Liebscher, przewodniczący Jesus Culture

Lektura tej książki może zmienić twoje życie! Przechodząc przez kolejne strony, będziesz słyszeć wezwanie, zaproszenie do opuszczenia strefy komfortu, jaką daje „zwykłe” chrześcijaństwo, na rzecz poświęcenia Bogu, który wprowadzi cię w swój świat – tam, gdzie Jego głos jest wyraźny, a cuda dostępne. Twoje serce rozpali świeża pasja, by marzyć jak Bóg i zobaczyć przebudzenie na całej ziemi.

Karen Wheaton Towe, The Ramp


Fragment książki:
W pewnym sensie pisałem tę książkę przez trzydzieści lat. Nagle przybrała właściwy kształt, gdy Dean zapytał mnie pewnego dnia: „Lou, gdybyś mógł dać tylko jedno przesłanie dziesięciu tysiącom ludzi, wiedząc jednocześnie, że właściwie podana wyrocznia Pana może być zarzewiem przebudzenia na świecie, co byś im powiedział?”. Wiedziałem, co bym powiedział. Zarówno pytanie, jak i odpowiedź napełniły mnie wiarą, a z mojego wnętrza popłynęły łzy. „Wezwałbym całą planetę do czterdziestodniowego postu! – wykrzyknąłem. – Ile tylko starczyłoby mi sił, namawiałbym wszystkie narody ziemi do zaangażowania się w intensywny, wieloletni długoterminowy post. Głęboko wierzę, że jeśli podejmiemy post, przebudzenie pojawi się wszędzie i będzie nie do powstrzymania!”. Dlaczego tak twierdzę? Z powodu niepodważalnego świadectwa Pisma Świętego oraz przekonujących świadectw z wcześniejszej i najnowszej historii.


Wybuchowa moc długoterminowego postu
W ciągu ostatnich siedemdziesięciu lat powstały dwa wspaniałe ruchy związane z postem. Moim zdaniem pierwszy z nich miał bardziej globalny zasięg, mimo że prawdopodobnie obejmował mniejszą liczbę ludzi, podczas gdy drugi był cudownie ponaddenominacyjny, ale o zasięgu ograniczonym do Stanów Zjednoczonych. Oba stały się łonami dla głębokiego duchowego przebudzenia, ewangelicznymi eksplozjami i realizacją odkupieńczych strategii Boga wobec narodów ziemi. Drugi z tych ruchów opisałem w pierwszym rozdziale: jest to ruch Billa Brighta. Natomiast pierwszy z nich, prawdopodobnie najbardziej znaczący, zapoczątkowany przez książkę Franklina Halla Atomic Power with God thru Fasting and Prayer, powstał z gorliwości grupy wierzących z różnych denominacji, którzy zebrali się w San Diego (…), by usłyszeć naukę Ewangelii Jezusa Chrystusa dotyczącą postu i modlitwy. Wielu z tych chrześcijan rozpoczęło posty oddania. (…) Niektóre z tych postów trwały od dwudziestu jeden do ponad sześćdziesięciu dni bez jedzenia. Ludzie mocno pragnęli widzieć, jak Bóg działa w wyjątkowy, duchowy sposób. Ci i wielu innych pragnęło zobaczyć ogólnoświatowe przebudzenie dla zbawienia i uzdrowienia ludzkości. (…) Rezultaty wspólnego postu i modlitwy tej licznej grupy chrześcijan były zdumiewające. Ci święci rozpoczęli post w intencji przebudzenia w 1946 roku. Zaledwie parę miesięcy wcześniej, 6 sierpnia 1945 roku, Stany Zjednoczone użyły całkiem nowej broni o spektakularnej sile rażenia, nigdy wcześniej niespotykanej w historii ludzkości – bomby atomowej. Dwie takie bomby zrównały z ziemią japońskie miasta: Hiroszimę i Nagasaki. Nie chcę dyskutować o zaletach broni jądrowej ani umniejszać cierpienia ludzi dotkniętych tymi atakami. Myślę tylko, że Franklin Hall trafnie zastosował nową metaforę do opisania duchowej rzeczywistości postu (wymiarom mocy postu przyjrzymy się w drugiej części książki). W 1946 roku praktykowanie postu nie było nowością. Ale post długoterminowy zestawiony z modlitwą na skalę masową był niezwykle rzadkim zjawiskiem w historii Kościoła. Po skromnych początkach w San Diego wielu chrześcijan w Los Angeles i w południowej Kalifornii rozpoczęło wspólny post. Bóg tchnął przesłanie na Halla. Nagle wezwanie do długoterminowego postu rozprzestrzeniło się jak pożar na Środkowy Zachód Stanów Zjednoczonych, a potem na Kanadę – w czasach przed nowoczesną komunikacją i mediami społecznościowymi. Zgodnie z modlitwami świętych w San Diego Pan działał w sposób, który Hall nazwał „szczególnym, duchowym sposobem”. Małe grupy wiernych w wielu narodach były pochłonięte wezwaniem do postu i modlitwy, a zamówienia na książkę Halla napływały z całego świata. Nadchodziły tysiące doniesień o kolejnych wydarzeniach. W 1948 roku w North Battleford w Kanadzie miało miejsce potężne wylanie Ducha Świętego. Wylanie to, nazwane potem Późnym Deszczem...Spis treści
:

Wstęp Daniela Kolendy
Wstęp Billa Johnsona
1. Moje i twoje powołanie
Część pierwsza. Przygotowanie pokolenia
2. Zarzewie przebudzenia
3. Wezwani na próg historii
4. Przegląd armii poranka
5. Nazyrejskie DNA
Część druga. Poszczący ojcowie i płodni synowie
6. Odważ się kształtować historię
7. Pokolenie Bożych dziedziców
8. Inauguracja wojny w niebie
Część trzecia. Od nazyreatu do nazarejczyków
9. Jan – ogniste serce torujące drogę
10. Jezus: zwiąż mocarza, sprowadź żniwa
Część czwarta. Żniwa pośród wszystkich narodów
11. Zrozumieć czasy
Dodatek. Jak pościć, jak się modlić

 

Dane techniczne

Wydawca Wydawnictwo Dawida
ISBN 9788377520703
Format 13.5 x 20.5 cm
Ilość stron 224
Oprawa miękka
Rok wydania 2018

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Produkt dnia
Głos w nocy. Audiobook na CD- Surprise Sithole
Głos w nocy. Audiobook na CD- Surprise Sithole

19,99 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt.
Interpretacja kolorów występujących w snach - Piotr Wosinek
Interpretacja kolorów występujących w snach - Piotr Wosinek

34,99 zł

Cena regularna: 39,90 zł

Najniższa cena: 38,00 zł
szt.
Prezent na każdy dzień roku. Im więcej w nas wdzięczności, tym piękniejsze nasze życie - Alina Wieja
Prezent na każdy dzień roku. Im więcej w nas wdzięczności, tym piękniejsze nasze życie - Alina Wieja

50,15 zł

Cena regularna: 59,00 zł

Najniższa cena: 59,00 zł
szt.
Otwarte niebo - Bill Johnson
Otwarte niebo - Bill Johnson

39,92 zł

Cena regularna: 49,90 zł

Najniższa cena: 44,91 zł
szt.
Droga  agape. Podróż do intymnej relacji z Ojcem - Bob Mumford
Droga agape. Podróż do intymnej relacji z Ojcem - Bob Mumford

39,92 zł

Cena regularna: 49,90 zł

Najniższa cena: 44,99 zł
szt.
Aby działy się cuda - Bill Johnson. E-book
Aby działy się cuda - Bill Johnson. E-book

27,92 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 31,41 zł
szt.
Zasiadając w okręgach niebieskich - Ana Mendez-Ferrell
Zasiadając w okręgach niebieskich - Ana Mendez-Ferrell

67,41 zł

Cena regularna: 74,90 zł

Najniższa cena: 74,90 zł
szt.
Nieprawość - Ana Mendez-Ferrell
Nieprawość - Ana Mendez-Ferrell

31,41 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 34,90 zł
szt.
Zaawansowane warsztaty interpretacji snów i wizji. Kurs 202 - John Paul Jackson
Zaawansowane warsztaty interpretacji snów i wizji. Kurs 202 - John Paul Jackson

39,97 zł

Cena regularna: 44,90 zł

Najniższa cena: 40,41 zł
szt.
Reformacja służby wśród dzieci w XXI wieku - Becky Fischer
Reformacja służby wśród dzieci w XXI wieku - Becky Fischer

35,92 zł

Cena regularna: 44,90 zł

Najniższa cena: 44,90 zł
szt.
Becky Fischer. Pakiet 4 książek
Becky Fischer. Pakiet 4 książek

89,28 zł

Cena regularna: 111,60 zł

Najniższa cena: 111,60 zł
szt.
Ostatni nakaz Jezusa Chrystusa - Derek Prince
Ostatni nakaz Jezusa Chrystusa - Derek Prince

20,70 zł

Cena regularna: 23,00 zł

Najniższa cena: 23,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl