Menu
Autorzy
Promocje
Smith Wigglesworth. Pakiet dwóch książek z Wydawnictwa Dawida
Smith Wigglesworth. Pakiet dwóch książek z Wydawnictwa Dawida

66,24 zł

Cena regularna: 82,80 zł

Najniższa cena: 70,38 zł
szt.
John & Carol Arnott. Pakiet dwóch książek z Wydawnictwa Dawida
John & Carol Arnott. Pakiet dwóch książek z Wydawnictwa Dawida

63,84 zł

Cena regularna: 79,80 zł

Najniższa cena: 67,83 zł
szt.
John & Carol Arnott. Pakiet trzech książek
John & Carol Arnott. Pakiet trzech książek

79,76 zł

Cena regularna: 99,70 zł

Najniższa cena: 84,74 zł
szt.
Becky Fischer. Pakiet 4 książek
Becky Fischer. Pakiet 4 książek

89,28 zł

Cena regularna: 111,60 zł

Najniższa cena: 111,60 zł
szt.
Blake K. Healy. Pakiet 4 książek
Blake K. Healy. Pakiet 4 książek

138,88 zł

Cena regularna: 173,60 zł

Najniższa cena: 173,60 zł
szt.

Niezwykła codzienność - Joanne Moody

Niezwykła codziennosc1.jpg
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 52,90 zł 52.90
ilość szt.
Zyskujesz 3 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Niezwykła codzienność
Zaskakujące przejawy Bożego działania w twoim życiu


O książce:
W swojej pierwszej książce Minuta za minutą Joanne Moody opisała historię własnej choroby i uzdrowienia. W drugiej opisuje historie uzdrowień innych ludzi. Niezwykła codzienność to opowieść o życiu pełnym zaskakujących wydarzeń, przygód i śmiechu. Przeniesie cię ona do świata, gdzie wszystko jest możliwe, zwykli ludzie czynią niezwykłe rzeczy, a Bóg jest uwielbiony.


Recenzje
:
Czytanie o podróży Joanne przez życie w Duchu Świętym było wspaniałą przygodą. Tobie też się ta książka spodoba, ponieważ jest pełna fascynujących historii i fundamentalnych prawd biblijnych. Myślę, że podróż Joanne dobrze podsumowuje mój ulubiony cytat z rozdziału 4: „To było tak, jakby zasłona spadła z moich oczu. Otworzyłam się na rzeczywistość prawdziwego chrześcijaństwa: zwykli ludzie robią niezwykłe, nadprzyrodzone rzeczy z powodu Jezusa i obecności Ducha Świętego”.
Ta książka jest zaproszeniem, abyś dołączył do tego, co robi Bóg. Świadectwa w niej zawarte wołają, aby Bóg zrobił ponownie to, co już kiedyś zrobił. Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie! Prawdziwa miłość do Jezusa oraz autentyczność Joanne i Agape Freedom Fighters są inspiracją, jako że Bóg powołuje każdego świętego, by przyłączył się do misji rozszerzania Królestwa Bożego. Cóż więcej mogę powiedzieć – to świetna lektura!

Rodney Hogue,
Rodney Hogue Ministries

Jeśli nigdy nie spotkałeś mojej przyjaciółki Joanne Moody, najlepszym sposobem, by ją poznać, będzie Niezwykła codzienność. Książka ta jest świetna, mocna i namaszczona, nie mniej niż jej autorka. Każdy rozdział porywa (wstrzymywałam oddech z niepokojem, czytając o przygodzie z nurkowaniem), oświeca i przekonuje. Jest jak świeża woda dla suchej i spragnionej ziemi. Podobnie jak jej pierwsza książka, Minuta za minutą, jest to historia Jo i zaproszenie do naszej własnej, cudownej, nadprzyrodzonej podróży.
Niech ta książka, będąca słowem Pana, zapisze się w twoim sercu i zostanie wyryta w twojej pamięci. Świat czeka na nas wszystkich, byśmy w końcu pojęli, czym jest nadprzyrodzona codzienność w służbie.
dr Kim Maas,
założycielka i dyrektorka Kim Maas Ministries, autorka książek Prophetic Community: God’s Call for All to Minister in His Gifts oraz The Way of the Kingdom: Seizing the Times for a Great Move of God

Joanne Moody jest absolutnie autentyczna. Dała mojej żonie i mi nieocenioną zachętę. Bardzo się cieszę, że napisała tę książkę, ponieważ jest ona zrodzona z prób i doświadczeń. Nie bylibyśmy tam, gdzie jesteśmy dzisiaj, bez jej głosu w naszym życiu. Ten głos, docierający teraz do ciebie, jest warty zakupu tej książki i dzielenia się nim. Każde słowo zostało okupione przebywaniem w obecności Chrystusa. Dowiesz się, że niebo, nawet w czasie próby, jest o wiele bliższe i bardziej dostępne, niż myślisz.
Parker Green

„Musi być coś więcej!” Wszyscy zmagaliśmy się z takim napięciem, gdy rozważaliśmy nadprzyrodzone zaproszenie dane nam przez Ducha Świętego. Książka Niezwykła codzienność autorstwa Jo Moody zapali w tobie świeżą pasję, by zaryzykować, wyjść z wiarą i żyć szalonym życiem pełnym cudów. Jest ono dostępne dla wszystkich, którzy wierzą.
Co mogłoby się wydarzyć, gdyby każdy wierzący miał pełny dostęp do wszystkiego, co Bóg dla niego przygotował? Wierzę, że Jo Moody jest proroczym głosem dla naszego pokolenia mówiącym: „Możesz to zrobić!” ze śmiałością, humorem i surową przejrzystością. Wierzę też, że ta książka nie tylko cię zachęci, ale także zainspiruje do życia w miłości i mocy Boga na niespotykane dotąd sposoby!
Jessi Green,
dyrektorka Saturate Global, autorka książki Wildfires

Moje życie dzielę na dwie części: przed i po tym, jak spotkałam Joanne Moody w kwietniu 2018 roku, kiedy Duch Święty użył jej, aby uzdrowić uraz pleców, przez który cierpiałam od dwudziestu lat, oraz moją tożsamość i dać mi proroczą obietnicę, która spełniła się lata później. Istnieją tysiące historii podobnych do mojej i niektórymi Joanne dzieli się w tej książce. To cudowne momenty, w których Jezus używa zwykłych ludzi na całym świecie, aby dokonać niezwykłych rzeczy, ujawniając, że nie szuka osoby idealnej, ale dostępnej.
Niesamowite poczucie humoru Joanne, mocne biblijne nauczanie i stała koncentracja na Jezusie sprawiają, że jest to książka, której po prostu nie można odłożyć. Będę na zawsze wdzięczna za naszą przyjaźń i przygodę, w której jesteśmy razem, by wywyższać imię Jezusa i wypowiadać słowa życia nad Jego pięknym stworzeniem.
Kimberly Clarke


O autorce
:
Joanne Moody została w 2014 roku cudownie uzdrowiona po czternastu latach wyniszczającego bólu. Oprócz książki Minuta za minutą jest również autorką wydanej po polsku książki Niezwykła codzienność. Joanne jest ordynowaną duchowną, ukończyła program szkoleniowy Global Awakening w dziedzinie uzdrowienia (CHCP – Christian Healing Certification Program), uzyskując tytuł Master Equipper, przeszła kurs trenerki życia chrześcijańskiego na Western Seminary, a także zdobyła akredytację ICF (międzynarodowej organizacji zrzeszającej profesjonalnych coachów). Prowadzi zespoły uzdrowienia, naucza, szkoli i wyposaża ludzi na całym świecie we wszystkich rodzajach posługi. Joanne mieszka we Franklin w stanie Tennessee z mężem Mikiem. Uwielbia być mamą Kiana i przyszłej synowej Izzy oraz babcią Parkera.


 

Przeczytaj fragment:
– Mam na imię Katrina. Mnóstwo chorób mi dolega. I jestem taka zmęczona. Jestem wyczerpana. Nie śpię. Tak bardzo mnie boli. – Szloch wydobywał się z jej rozedrganego ciała, a łzy spływały po policzkach.
– Katrino, czy wierzysz, że Jezus może cię dziś uzdrowić?
– Tak, ale lekarze powiedzieli, że cierpię na zwyrodnienia kręgosłupa i przepuklinę z powodu ciąży. Mam problemy z żołądkiem, chroniczne bóle głowy, szyi i pleców. Pocięli mnie – drżącym palcem narysowała poziomą i pionową linię w powietrzu – tak i tak. I mam blizny na całym brzuchu. Boli cały dzień, każdego dnia. Lekarze powiedzieli, że będzie tylko gorzej, aż w którymś momencie stracę zdolność chodzenia, mam trudności nawet z oddychaniem. – Była bliska histerii.
Kiedy strach bierze górę, to znak, że trzeba wkroczyć z miłością i uciszyć głos wroga, który pozbawia człowieka nadziei. […]
– Katrino, spójrz na mnie, proszę. Weź trzy długie i głębokie oddechy. – Popatrzyłam w jej oczy z miłością i współczuciem. Jezus był obecny. Kiedy skończyła, przemówiłam ponownie: – Przykro mi z powodu całego tego bólu, który znosiłaś, ale nie będziemy się skupiać na tym, co zdiagnozowali lub co myślą lekarze. Błogosławię ich wszystkich i przyprowadzam cię teraz do Wielkiego Lekarza, Jezusa. On jest tutaj teraz i pragnie cię uzdrowić. „Duchu Święty, zapraszamy Cię, abyś przyszedł i poprowadził nas w modlitwie, aby Twoja córka mogła odpocząć w Twojej świętej obecności”. – Trzymałam ręce na jej ramionach i kontynuowałam modlitwę: – „Jezu, Ty jesteś Jahwe Raffa, Boski uzdrowiciel, i Ty wiesz, czego Katrina potrzebuje”. W ciągu kilku sekund przypomniało mi się, co Duch Święty szepnął mi wcześniej: „Ona ma siedmiocentymetrowe rozstępy mięśni brzucha. Zacznij od tego”. […]
Zaczęłam się modlić o pierwsze, co Duch Święty mi pokazał. Położyłam rękę na jej brzuchu i nakazałam w imię Jezusa, aby mięśnie się zasklepiły. Natychmiast poczuła ciepło i mrowienie. Za każdym razem, gdy modliłam się o konkretne miejsca, jej poziom bólu malał, wiara rosła, a na jej twarzy pojawiała się ekscytacja, ponieważ fizycznie czuła na całym ciele ciepło i mrowienie Ducha Świętego. Na koniec modliłam się, by Katrina zerwała swoją umowę ze strachem, że będzie zawsze ograniczona i nieużywana przez Boga, i o odpoczynek mimo wychowywania trójki maluchów. Kiedy skończyłam się modlić o wszystko, co usłyszałam i zobaczyłam, Katrina nie miała już nawet śladu fizycznego bólu. Chwała Bogu!
– Jak się masz? – Uśmiechnęłam się.
– Nie mogę w to uwierzyć! Nie mogę w to uwierzyć! – krzyczała,tańcząc po pokoju. – Nic mnie nie boli. Czuję się niesamowicie! – Łzy radości zalały jej twarz.
Przyglądając się jej, jak wiruje niczym dziecko, modliłam się: „Dziękuję Ci, Duchu Święty. Dziękuję Ci, Jezu, że tak mi to ułatwiłeś. Jesteś niesamowity. Ojcze, Twoja miłość jest głęboka. Jestem tak wdzięczna, że włączyłeś mnie do swojego planu zmiany świata”.

 
Dane techniczne:
Wydawca: Wydawnictwo Dawida
ISBN: 9788377521311
Format: 13.5 x 20.5 cm
Ilość stron: 314
Okładka: miękka
Rok wydania: 2024

Dane techniczne

Wydawca Wydawnictwo Dawida
ISBN 9788377521311
Format 13.5 x 20.5 cm
Ilość stron 314
Oprawa miękka
Rok wydania 2024

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl