Menu
Autorzy
Promocje
Smith Wigglesworth. Pakiet dwóch książek z Wydawnictwa Dawida
Smith Wigglesworth. Pakiet dwóch książek z Wydawnictwa Dawida

66,24 zł

Cena regularna: 82,80 zł

Najniższa cena: 70,38 zł
szt.
John & Carol Arnott. Pakiet dwóch książek z Wydawnictwa Dawida
John & Carol Arnott. Pakiet dwóch książek z Wydawnictwa Dawida

63,84 zł

Cena regularna: 79,80 zł

Najniższa cena: 67,83 zł
szt.
John & Carol Arnott. Pakiet trzech książek
John & Carol Arnott. Pakiet trzech książek

79,76 zł

Cena regularna: 99,70 zł

Najniższa cena: 84,74 zł
szt.
Becky Fischer. Pakiet 4 książek
Becky Fischer. Pakiet 4 książek

89,28 zł

Cena regularna: 111,60 zł

Najniższa cena: 111,60 zł
szt.
Blake K. Healy. Pakiet 4 książek
Blake K. Healy. Pakiet 4 książek

138,88 zł

Cena regularna: 173,60 zł

Najniższa cena: 173,60 zł
szt.

Silna i wolna - Danny Silk

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 39,90 zł 39.90
ilość szt.
Zyskujesz 2 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Silna i wolna

Przez długi czas tylko mężczyźni byli wolni i silni, ale zaczynamy słyszeć, jak podnoszą się głosy wołające o wolność dla kobiet w Kościele. To jedynie kwestia czasu. Nie będzie już można powstrzymać siły kobiet, wiele z nich będzie przewodzić ręka w rękę z mężczyznami. Ja chcę iść w tej walce w pierwszym szeregu, zamiast ociągać się gdzieś z tylu. Chcę być mężczyzną, który wierzy w przeznaczenie kobiet żyjących wokół mnie i który z całych sił stara się je chronić przed tradycjami i ludźmi próbującymi je powstrzymać. Chcę być częścią Bożej strategii, która przyniesie na ziemię inwazję Bożej chwały, jaka nie miała precedensu.

Danny Silk


Recenzje:
Przesłanie Silnej i wolnej Danny’ego Silka zmieniło życie każdej kobiety, która je usłyszała. Rzadko zdarza się, by jedna książka wywarła aż tak wielki wpływ na tak wiele kobiet. To poselstwo, które musi usłyszeć cały Kościół, a nawet cały świat!

Stacey Campbell

Nasze pokolenie zaczyna zasypywać przepaść pomiędzy płciami. To droga w jedną stronę, nie ma z niej odwrotu. Kultura Zachodu przekroczyła ten most wcześniej niż Kościół i znalazła się na wyspie otoczonej szalejącym morzem najpotężniejszego wroga kobiet: radykalnego feminizmu. Stało się tak, ponieważ Kościół nie był w stanie odpowiedzieć na egzystencjalne wołanie kobiety stworzonej na obraz Boga. W Silnej i wolnej Danny na to wołanie odpowiada. Jego szczerze zrelacjonowana, osobista historia prowadzi nas pod powierzchnię, prosto do serca wolności i tożsamości. To jest książka dla mężczyzn i dla każdej kobiety, którą kochają; dla kobiet i dla każdego mężczyzny, którego podziwiają. To książka dla córek ojców i dla ojców córek, dla uczniów i ich mentorów, dla tych, którzy są w małżeństwie, i dla osób stanu wolnego. Nie wniesiemy bagażu dawnych przesądów w nowe pokolenie. Jeśli mamy nad sobą sufit, to stanie się on fundamentem dla tych, którzy nadchodzą po nas, by mogli się na nim wesprzeć i sięgnąć gwiazd. Z pomocą wytyczającego drogę Ducha Świętego Silna i wolna poprowadzi nas od buntu do solidarności, a potem do partnerstwa, które jest niezbędne, by wypełnić Boży nakaz napełniania ziemi i czynienia  jej sobie poddaną. 

Bonnie Chavda, współzałożycielka i pastor kościoła All Nations, współzałożycielka służby The Watch of the Lord

Spojrzenie Danny’ego na dynamikę relacji zawsze mnie inspiruje i… trochę irytuje. Danny rysuje obraz człowieka, jakim chciałbym być. Takiego, któremu nie wystarczy to, że jest, ale który wnosi łagodną siłę i ma gotowy plan na to, jak możemy wspólnie rozkwitać. Co do tych irytujących rzeczy – ma niezwykłą zdolność zaglądania do mojej głowy i odkopywania w moim światopoglądzie głęboko ukrytych, egoistycznych zakamarków, których wolałbym nie widzieć. Szczególnie cenię sobie fragment książki dotyczący interpretacji kluczowych fragmentów Biblii. Chrześcijanie wierzą, że Biblia jest ostatecznym autorytetem w kwestiach naszej wiary i życia, nie chcemy więc lekceważyć czy ignorować fragmentów sprzecznych z naszymi poglądami. Danny tego nie robi. Nie odrzuca problematycznych wersetów, ale tłumaczy je we właściwym kontekście, co ułatwia ich interpretację i zastosowanie, byśmy wszyscy mogli na solidnych biblijnych podstawach doświadczyć przemiany w naszych relacjach, która przyniesie siłę i wolność.

Dann Farrelly, pastor pomocniczy w kościele Bethel, dziekan Bethel School of Supernatural Ministry

Danny Silk ujął Boże serce swoim pragnieniem, by Jego córki były silne i wolne. Wielu z nas, mężczyzn, nie wypełniło swojej misji, by wprowadzić kobiety w należne im miejsce wpływu. Przyczyniły się do tego złe tradycje i niespójna interpretacja Biblii. Mój dom nie byłby tak mocny, jak jest dzisiaj, bez silnego wpływu mojej żony. Tak samo Kościół nie doświadcza pełni bez silnych kobiet, które obecnie zajmują należne im miejsce. Niniejsza książka sprowokuje cię do myślenia i ponownego przyjrzenia się rolom kobiet. Wielu mężczyzn z ulgą przyjmie biblijną myśl o ich odpowiedzialności za wprowadzenie kobiet w ich powołanie i przeznaczenie. A kobiety, czytając tę książkę, z wielką radością odkryją, że Bożym pragnieniem dla nich jest, by miały znaczący wpływ na to, co On robi dzisiaj na ziemi.

Bill Johnson, starszy przywódca kościoła Bethel, autor książek Aby działy się cuda oraz Ugościć Boga

To dla mnie wielki zaszczyt, że mogę napisać kilka słów zachęty na temat książki Silna i wolna. Przyglądałam się osobiście, jak Danny wstawia się za kobietami, tworząc zdrową, gwarantującą bezpieczeństwo kulturę i dając im możliwość, by stały się wszystkim, czym chcą i mogą być. Danny burzy mury, które powstrzymywały kobiety, i otwiera drzwi zrozumienia.

Beni Johnson, starsza liderka kościoła Bethel, autorka książki Radosny wstawiennik

To książka, na którą czekałam! W Silnej i wolnej Danny Silk uchyla zasłony, byśmy mogli zobaczyć, jak wygląda rzeczywistość wielu kobiet w Kościele. Naprawdę wierzę, że ta książka jest katalizatorem, który przyniesie nowe poruszenie wolności do Ciała Chrystusa. Jestem podekscytowana, że mogę napisać te słowa zachęty, i czekam na świadectwa zmian, jakie nastąpią w życiu wielu osób!

Kim Walker–Smith, Jesus Culture

W 539 roku p.n.e. król perski Ahaszwerosz wyrzucił swoją żonę z pałacu i ogłosił konkurs na nową królową. Dostojnik królewski, Żyd o imieniu Mardocheusz, przekonał swoją piękną kuzynkę Esterę, by wzięła udział w konkurencji – Estera oczywiście wygrała. Wszystko układało się dobrze aż do czasu, kiedy podstępny łotr o imieniu Haman przekonał króla, by zgładził wszystkich Żydów żyjących w Persji. Mardocheusz ponownie pojawił się w życiu Estery, błagając, by wykorzystała swą uprzywilejowaną pozycję, aby zniweczyć knowania Hamana i uratować swój lud przed nadchodzącą zagładą. Estera stała się legendą, jednak bez zachęty Mardocheusza byłaby tylko kolejną ładną buzią, a Żydzi zostaliby zgładzeni. Książka Danny’ego Silna i wolna nie jest kolejnym opracowaniem dotyczącym kobiet przywódczyń – to mandat Mardocheusza, który zachęca córki Króla, by zajęły należne im miejsce jako współdziedziczki tronu łaski. Pokazując wiele przykładów z życia, Danny inspiruje mężczyzn, by strząsnęli z siebie kajdany religii i przeciwstawili się duchowi ucisku, wzmacniając pozycję kobiet, aby rządziły wraz z nimi. Jedną z najbardziej niezwykłych rzeczy w Silnej i wolnej jest opowieść o podróży, jaką Danny odbył ze swoją żoną Sheri. Jego szczere i uczciwe świadectwo na temat trudnego małżeństwa oraz drogi do uzdrowienia porwie twoje serce. Ich niezwykle bolesna relacja stworzyła środowisko, w którym Danny mógł się nauczyć, jak uwolnić silną kobietę, by mogła kwitnąć i odnosić sukcesy. Ta książka to obowiązkowa lektura dla każdego chrześcijanina i chrześcijanki. Obchodź się z nią ostrożnie, bo to broń masowego rażenia wymierzona przeciwko starym, mrocznym warowniom, które wzniesiono w umysłach wielu, by uwięzić połowę populacji ziemi!

Kris Vallotton, starszy lider pomocniczy kościoła Bethel, współzałożyciel Bethel School of Supernatural Ministry, autor Królewskiego stylu oraz Córek tego samego Boga

 

Dane techniczne

Wydawca Wydawnictwo Dawida
ISBN 9788377520758
Format 13.5 x 20.5 cm
Ilość stron 184
Oprawa miękka
Rok wydania 2018

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl